• Suomi
  • English
  • Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Kontaktid

Arskametalli Oü / Eesti kontor
Betooni 6, EE-11415 Tallinn
Tel. 5457 9810

Arskametalli Oü / Soome kontor
Saarentaantie 33, FI-31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Tel. +358 (0)2 748 9700

VAT: FI07474540

Edasimüüja

Dotnuva Baltic AS
Savimäe 7
Vahi 60534, Tartu vald

Tel. 661 2800
info@dotnuvabaltic.ee

Argo Luide
Mob. 5300 8125
argo.luide@dotnuvabaltic.ee

Toomas Truup
Mob. 5362 8469
toomas.truup@dotnuvabaltic.ee

www.dotnuvabaltic.ee

Müük
 

Esindaja (Eesti)
Teet Laanemets
+358 (0)50 441 2569
teet.laanemets@arskametalli.fi

Esindaja (Läti, Leedu, Ukraina, Venemaa ja Valgevene)
Hannes Lauri
+358 (0)45 200 3698
hannes.lauri@arskametalli.fi

Esindaja (Soome)
Markku Koivisto
+358 (0)400 185 109
markku.koivisto@arskametalli.fi

Esindaja (Soome)
Pauli Sundman
+358 (0)50 380 3540
pauli.sundman@arskametalli.fi

Tootmine
 

Töödejuhataja, tarned ja ostud
Antti Kauppinen
+358 (0)50 022 3755
antti.kauppinen@arskametalli.fi

Töödejuhataja
Pasi Nieminen
+358 (0)50 387 8117
pasi.nieminen@arskametalli.fi

Tootmise- ja planeerimise juht
Markku Kankare
+358 (0)45 805 3885
markku.kankare@arskametalli.fi

Ladu
Pertti Nieminen
+358 (0)45 121 5602

Kontor
 

Büroo juhataja, arvete
Jari Käkönen
+358 (0)400 531 611
jari.kakonen@arskametalli.fi

Sekretär, turundus
Jenni Käkönen
+358 (0)50 596 0136
jenni.kakonen@arskametalli.fi

Juhataja
Janne Käkönen
+358 (0)50 551 5540
janne.kakonen@arskametalli.fi

Arskametalli Oü

Eesti kontor
Betooni 6, EE-11415 Tallinn
Tel. +372 5457 9810
 

Soome kontor
Saarentaantie 33, FI-31400 Somero

Tel. +358 (0)2 748 9700
posti@arskametalli.fi

 
Võtke meiega ühdendust!