• Suomi
  • English
  • Eesti
  • Русский
  • Latviešu
  • Lietuvių

Kontaktid

Arskametalli Oü / Eesti kontor
Betooni 6, EE-11415 Tallinn
Tel. +372 5457 9810

Arskametalli Oü / Soome kontor
Saarentaantie 33, FI-31400 Somero

posti@arskametalli.fi
Tel. +358 (0)2 748 9700

VAT: FI07474540

Müük
 

Esindaja (Balti)
Teet Laanemets
+358 (0)2 748 9713
teet.laanemets@arskametalli.fi

 

Esindaja (Balti, Ukraina, Venemaa ja Valgevene)
Hannes Lauri
+358 (0)2 748 9712
hannes.lauri@arskametalli.fi

Esindaja (Soome)
Markku Koivisto
+358 (0)2 748 9708
markku.koivisto@arskametalli.fi

Esindaja (Soome)
Pauli Sundman
+358 (0)2 748 9705
pauli.sundman@arskametalli.fi

Tootmine
 

Töödejuhataja, tarned ja ostud
Antti Kauppinen
+358 (0)2 748 9703
antti.kauppinen@arskametalli.fi

Töödejuhataja
Pasi Nieminen
+358 (0)2 748 9709
pasi.nieminen@arskametalli.fi

Tootmise- ja planeerimise juht
Markku Kankare
+358 (0)2 748 9704
markku.kankare@arskametalli.fi

Ladu
Pertti Nieminen
+358 (0)2 748 9706

Kontor
 

Büroo juhataja, arvete
Jari Käkönen
+358 (0)2 748 9702
jari.kakonen@arskametalli.fi

Sekretär, turundus
Jenni Käkönen
+358 (0)2 748 9700
jenni.kakonen@arskametalli.fi

Juhataja
Janne Käkönen
+358 (0)2 748 9701
janne.kakonen@arskametalli.fi

Arskametalli Oü

Eesti kontor
Betooni 6, EE-11415 Tallinn
Tel. +372 5457 9810
 

Soome kontor
Saarentaantie 33, FI-31400 Somero

Tel. +358 (0)2 748 9700
posti@arskametalli.fi

 
Võtke meiega ühdendust!